31 października 2006
Indochiny
O tsunami, żuciu gumy w Singapurze, niemieckich seks-turystach w Tajlandii, jedzeniu pająków, Czerwonych Khmerach i innych swoich obserwacjach tudzież przygodach z Azji Płd.-Wsch. opowiada para młodych etnologów: Magdalena Siewiera i Przemysław Bojanowski.
28 października 2006
Komersz Welecji
123 lecia.
24 października 2006
EU, ET, EP,
Zatykający dech w piersiach wykład kol. Jana Chmielewskiego o elektrowozach spotykanych na polskich drogach żelaznych wraz z bonusem, w postaci wyjaśnienia jak zawiązać krawat “na konduktora“.
21 października 2006
Programu rozrywkowego c.d.,
czyli impreza na Barskiej, stającej się ku zgrozie właściciela, a uciesze reszty nie-oficjalną metą Arkonii.
17 października 2006
Co ma atom do wiatraka,
Wykład kol. Piotra Apla, młodego, dobrze zapowiadającego się proto-inżyniera środowiska o alternatywnych źródłach energii.
15 października 2006
Rozpoczęcie arkońskiego programu duchowego,
czyli Msza św. oficjalnie inaugurująca rok akademicki 2006/07, z udziałem Jego Eminencji Józefa kard. Glempa, Jego Ekscelencji Tadeusza abp. Gocłowskiego oraz Ich Magnificencji Rektorów warszawskich Uczelni wyższych.
14 października 2006
Rozpoczęcie arkońskiego programu sportowego,
czyli pierwszy trening koszykarski. Oprócz tego kurs piłkarstwa halowego i propedeutykę taneczną jeszcze prowadzimy. To ostatnie w podwójnym wymiarze nawet.
13 października 2006
Rozpoczęcie arkońskiego programu ludyczno-rekreacyjnego,
czyli zorganizowana społem z Weletami knajpa inauguracyjna, z udziałem przedstawicieli Korporacji Respublica.
10 października 2006
Rozpoczęcie arkońskiego programu naukowego:
Na początek mocne uderzenie - naszym gościem jest o. dr hab. Wojciech Bęben SVD (zakon werbistów, Societas Verbi Divini), jeden z najwybitniejszych współczesnych polskich antropologów, który blisko ćwierćwiecze poświęcił badaniu ludów Australii i Nowej Gwinei, zostając w międzyczasie wodzem klanu Sagaluk.
23 września 2006
Śpieszmy się kochać kawalerów
- powoli, ale jednak odchodzą. Ślub filistra Andrzeja Szeptyckiego z panną Anną Werbową w warszawskiej cerkwi greko-katolickiej oo. Bazylianów przy Miodowej.